Nikt nie będzie bardziej zainteresowany twoim zdrowiem niż ty sam. Dlatego nigdy wcześniej zrozumienie sposobu działania naszego ciała, emocji i umysłu nie było tak istotne i nigdy nie było tak ważne, żeby poważnie zająć się dietą, stanem umysłowym oraz radzeniem sobie ze stresem. Weź odpowiedzialność za funkcjonowanie własnego organizmu i poczuj, że wszystko jest możliwe!

Nora Gedgaudas Pierwotne ciało, pierwotny umysł

Slider

O NAS

Otaczający świat dostarcza nam na co dzień wielu nowych wyzwań. I nawet gdybyśmy chcieli, żeby wyglądał inaczej – jest taki, jaki jest. Większość z nas ma dosyć ograniczone możliwości, jeśli chodzi o globalne oddziaływanie, ale na pewno możemy mieć pozytywny wpływ na samych siebie oraz nasze najbliższe otoczenie.

Witryna ta powstała w celu wspierania naszej odpowiedzialności i wyborów dotyczących zdrowego trybu życia, poszerzania świadomości dotyczącej funkcjonowania ciała oraz minimalizowania skutków współczesnej cywilizacji.

Zapraszamy na pokład wszystkich ludzi o otwartych umysłach i sercach, którzy są gotowi wyjść poza dotychczasowy system rozumienia opieki zdrowotnej. Naszą radością będzie dostarczanie odwiedzającym nas Gościom ciekawych materiałów, książek oraz środków całościowo wspierających właściwą pracę ciała i wszystkich jego układów.