Dla dzieci

To na nas dorosłych spoczywa odpowiedzialność za zdrowy rozwój i wzrost naszych dzieci. W dzisiejszych czasach nie jest to łatwe. Zagrożeń jest o wiele więcej, niż było ich wtedy gdy sami dorastaliśmy.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że suplementacja to tylko niewielki dodatek do właściwej opieki i codziennego, życiowego nawigowania dzieci. O wiele ważniejszy jest zdrowy kontakt z rodzicami, rówieśnikami oraz Naturą. Prawidłowa dieta, ruch fizyczny i rozwijanie zainteresowań. Ale także redukowanie niebezpieczeństw płynących ze strony Internetu oraz nadmiernego kontaktu z wirtualnym światem poprzez korzystanie ze smartfonów. Minimalizowanie negatywnych skutków smogu elektromagnetycznego i wszechobecnego hejtu.

Tak czy owak każde dziecko do prawidłowego wzrostu potrzebuje odpowiednich zasobów wewnętrznych, które pozwolą na prawidłowy rozwój kośćca, mózgu, odporności, wszystkich narządów i tkanek. Potrzebuje składników odżywczych, których niestety brakuje w naszej żywności.

Proponowane przez nas suplementy uzupełniają te braki i pozwalają na oczyszczanie ciała dziecka z różnego rodzaju intruzów, którzy mogą zakłócić jego zdrowe dojrzewanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1